אודות מנהלת המרכז

רונית דר, ילידת 1963. בוגרת תיכון לאומנויות תלמה-ילין .
בעלת תואר ראשון –מדרשה למוסיקה, סמינר לוינסקי.
בעלת תעודת הוראה לבתי ספר יסודי ותיכון והתמחות לגיל הרך.

בין היתר השתלמה בשיטת ימאהה הבינלאומית לגילאי 4 – 14.
את דרכה המוסיקאלית החלה בגיל 6. במהלך השנים רכשה מיומנויות ב : חליליות, פסנתר, גיטרה, אקורדאון, אבוב וסקסופון. במהלך השנים השתתפה בין היתר בנגינה בתזמורות כנגנית אבוב.

במשך כ-25 שנה הורתה פסנתר ואורגן הן באופן פרטי והן במרכזי למידה ובתי ספר ברחבי הארץ.

את בית הספר הראשון פתחה רונית בנס-ציונה בשנת 1989 ובשנת 1991 בטיול מקרי עם המשפחה לאזור מודיעין, נתגלה האזור הקסום, מכבים הטובלת בירוק ושלדי הבתים ברעות, העומדים לפני אכלוס...

החזון והחלום מיד השתלבו ותוך חודש ימים עברה עם משפחתה להתגורר במקום. היה ברור שהרבה מוכשרים יגיעו לאכלס את האזור וכך אכן היה...

חלפו עברו ביעף 27 שנה ואנו מתקרבים לחגיגות חצי יובל.

WhatsApp Image 2018-09-02 at 20.45.52

על המורים

"אני רואה בצוות המורים הנפלא והמסור, שותפים מלאים לעסק ולהצלחה. כל מורה הינו שותף מלא במקום ובפועל הדברים באים לידי ביטוי בהתייעצות, העברת מידע ושיתוף מלא לגבי דרך ההוראה,בחירת הספרות המקצועית, בניית הרכבים, מופעי סיום הנעשים בשיתוף פעולה בין הצוות לבינו ובין הצוות להנהלה. ישנה תחושה של יצירה, יחס אישי לכל תלמיד ורמת אכפתיות ומסירות גבוהה במיוחד. המורים הינם שותפים מלאים בקבלת החלטות, ייעוץ מקצועי ואישי, התורמים להצלחתו של כל תלמיד.
כל מורה בבואו ליום עבודה, מתרכז אך ורק בשיעורים ובתלמידים, יש אינטראקציות בין המורים המולידים פרויקטים יצירתיים בתוצאות גבוהות ומרגשות, המביאות כל תלמיד לידי ביטוי של כישרונו ואהבתו למוסיקה.

כל תלמיד חדש המגיע, מוזמן לקבל שיעור ניסיון ולבחור לו את המורה המועדף, זה אשר יש לו איתו שפה משותפת ותחושת נוחות.

בחזון שלי – המטרה היא יצירה אינסופית של מוסיקה, מופעים, נגינה, תלמידים בעלי הישגים, התקדמות ושנים של עשייה."

he_ILHebrew
he_ILHebrew